Rf infinite


BIO OXY INFUSION – dzięki któremu, wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne wzbogacone o działanie czystego tlenu, który wzmacnia efekty regeneracyje i naprawcze w skórach.
W tym roku do naszej oferty dołączyły:
VOLUMETIQ to urządzenie pozwalające na przeprowadzenie szeregu zabiegów kosmetycznych, w oparciu o wykorzystanie najnowszej technologii nanokrystalicznej. Wykorzystujemy to urządzenie na co dzień w zabiegach złuszczania, mezoterapii mikroigłowej twarzy i ciała oraz w zabiegach przeciwzmarszczkowych wykorzystując zjawisko RF bezigłowe.
HI’FUSION AQUADERMIE to nasza perełka z w zabiegach przeciwzwmarszczkowych. HIFU działamy modelująco, antygrawitacyjnie.Modelujemy obszar twarzy, podnosimy biust, modelujemy pelikany oraz wyszczuplamy.

INFINITE RF to fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych (RF), które powodują mocne ogrzanie skóry właściwej. Dzięki RF działamy bardzo silnie na pobudzenie skóry do procesów naprawczych. Na twarzy: wyrównujemy koloryt, obkurczamy pory, rozbijamy melanocyty, likwidujemy blizny potrądzikowe. RF-em na ciele wpływamy na napięcie skóry , redukcję rozstępów oraz blizn!
THERMOGENIQ Zbieg który cieszy się coraz większym powodzeniem w naszym gabinecie.
Dzięki technologii liposukcji kawitacyjnej oraz RF bezigłowemu otrzymujemy niesamowite efekty wyszczuplenia oraz modelowania sylwetki
A w najbliższych dniach NOWOŚĆ Aquametiq hydra prime- Oczyszczanie wodorowe, bezbolesny zabieg złuszczania oraz głębokiego oczyszczania skóry !