Mezoterapia nanoigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez stymulację procesu ich produkcji. Dzieję się tak dzięki wprowadzeniu składników aktywnych głęboko w skórę naturalnie ją regenerujących. 

Mezoterapii mikroigłowej jest wskazany dla osób ze zwiotczałą skórą, posiadających cerę trądzikową oraz skórę zniszczoną przez działanie promieni słonecznych lub przez częste wizyty w solarium. To świetna alternatywa również dla tych, którzy mają grubą skórę pokrytą bliznami. Jeśli chodzio ciało wskazaniem jest cellulit oraz wiotka skóra.

Alternatywą dla chemicznych peelingów oraz wykorzystywania laserów.
Proces mikronakłuwania minimalizuje uszkodzenie skóry i przyspiesza proces gojenia.
Przeciwwskazaniami do zabiegu mezoterapii mikroigłowej są: ciąża, laktacja, brodawki, cukrzyca, łuszczyca, pieprzyki, trądzik ropowiczy i różowaty, znamiona, rany, stany zapalne, skłonność do kleoidów (bliznowców), opryszczkę w stanie aktywnym.

Przeciwwskazania do zabiegu:
Przeciwwskazaniami do zabiegu mezoterapii mikroigłowej są: ciąża, laktacja, brodawki, cukrzyca, łuszczyca, pieprzyki, trądzik ropowiczy i różowaty, znamiona, rany, stany zapalne, skłonność do kleoidów (bliznowców), opryszczkę w stanie aktywnym
Zalecenia po zabiegu:
stosować delikatne preparaty do demakijażu i pielęgnacji, nie zdrapywać łuszczącego się naskórka, unikać ekspozycji na słońce, solarium, chronić skórę stosując fotoprotekcję – min. 50 SPF. Unikać ekstremalnych warunków pogodowych np. ostry wiatr, mróz.

– MEZOTERAPIA TWARZY SZYI I DEKOLTU
– MEZOTERAPIA BRZUCHA LUB/I UD