Lifting Volumetyczny twarzy Monduing

Połączenie technologii:

-RF. Nanokrystalicznej radiofrekwencji bipolarnej. Działa jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry. Oferuje istotną poprawę w zakresie jędrności i napięcia, likwidacji zmarszczek oraz blizn i rozstępów, jak również wyrównania powierzchni i poprawę kolorytu skóry.

-Frakcyjnej mezoterapii nanoigłowej i nanosylikonowej NANOCRYSTAL PEN. Nowa technologia drgania o wysokiej częstotliwości z wykorzystaniem nowoczesnych chipów komputerowych do sterowania prędkością wibracji intensywnością nacisku gwarantuje 100% skuteczność we wtłaczaniu substancji aktywnych.

  • Mikropeelingu NANOCRYSTAL PEN. Wykorzystanie specjalnej nanodyskowej technologii i odpowiedniego ruchu głowicy do mikrozłuszczania i poprawy mikrokrążenia skóry.
  • Nanomezoterapii bezigłowej z fototerapią LED Blue&Green.
  • Mikroprądy do odżywiania głęboko położonych komórek, drenażu limfatycznego, przyśpieszenia metabolizmu oraz poprawy przepływu limfy i krążenia krwi, a także wygładzania zmarszczek, rozjaśniania skóry i utrzymywania odpowiedniego jej nawilżenia.
  • Dodatkowo FOTOTERAPIA LED BLUE & GREEN opartą o światło niebieskie i zielone, które wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne – hamuje rozwój stanów zapalnych u pacjentów z trądzikiem pospolitym i trądzikiem różowatym.
  • Nanokrioterapii 5-10oC LED Blue.Niska temperatura wspomaga odnowę biologiczną ciała. Komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione i szybciej się regenerują. Pobudzone chłodem krążenie powoduje szybsze spalanie w komórkach tłuszczowych, przez co stopniowo usuwany jest cellulit.