Ferulic complex Ili-peel

Peeling chemiczny
Przeznaczenie
Peeling przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej z oznakami starzenia, fotostarzenia, ze zmarszczkami, a także z przebarwieniami.

Aktywne składniki

– kwas ferulowy
– kwas cytrynowy
– kwas mlekowy
– kwas jabłkowy
– floretyna
– retinol

FERULIC COMPLEX ILI-PEEL
Cera dojrzała wymaga zupełnie innej pielęgnacji niż cera młoda. Pojawiają się na niej drobne linie i zmarszczki, koloryt staje się nierówny. Czasem nawet jeśli skóra wcześniej nie sprawiała tego typu problemów, pokazują się także wykwity ropne i trądzikowe. Jakby tego było mało, z biegiem lat naskórek ulega ścieńczeniu i nie regeneruje się tak szybko, jak wcześniej.

FERULIC COMPLEX ILI-PEEL to produkt, który poradzi sobie z całym spektrum problemów, dotykających cerę. Jego specjalna receptura silnie wygładza skórę, a także oczyszcza ją i łagodzi zmiany trądzikowe. Składniki aktywne obecne w jego składzie (retinol), sprawdzają się także w pielęgnacji skór młodych z tendencją do zmian trądzikowych.

Super moc tego produktu: oczyszcza i odmładza jednocześnie
Sekret receptury FERULIC COMPLEX ILI-PEEL polega na jednoczesnym działaniu kwasu ferulowego i retinolu. Kwas ferulowy rozjaśnia przebarwienia, wygładza, pogrubia ścieńczony naskórek i hamuje starzenie. Następnie do akcji wkracza retinol, który wzmacnia
włókna kolagenowe zawarte w skórze i działa wyciszająco na stany zapalne, wyraźnie odmładzając i ujędrniając ją.

Złuszczanie skóry i wygładzenie
Optymalne efekty osiągniesz, jeśli pozostawisz preparat na skórze na 10-12h. Po  dwóch, trzech dniach od zabiegu skóra może się łuszczyć (nie wolno nakładać na nią makijażu). Efekty zabiegu są jednak tego warte. Po zabiegu skóra jest wyraźnie młodsza, jędrniejsza i dogłębnie oczyszczona.